Sodybos paslaugos


DIDŽIOJI SALĖ

  Didžioji salė it magnetas traukia laukiančius svarbiausių savo gyvenimo švenčių. Tarp vestuvininkų, jubiliatų ši patalpa jau tapo legendine – čia nepritrūks vietos net 100 svečių. Savo šventei galėsite pasirinkti klasikinius ilgus arba atskirus apskritus stalus, taip pat iš kelių variantų išsirinkti labiausiai patinkančias staltieses ir kitas pobūvio puošmenas. Žavesio šiai salei suteikia didelės stiklinės vitrinos – vaizdas atsiveria į didelę terasą, apsuptą egzotiškos sodybos augmenijos. Antrame ir trečiame namo aukštuose įrengti dviviečiai, keturviečiai ir šešiaviečiai kambariai su tualetais bei dušais. Nakvynę šiame pastate pasiūlysime 100 svečių.

BALTOJI SALĖ

  Baltoji salė bene populiariausia organizuojant vestuves, krikštynas, gimtadienius, įmonių vakarėlius, motyvacinius renginius ir kt. Jaukumo Jūsų šventei suteiks prie salės prijungta erdvi dengta lauko terasa, iš kurios atsiveria vaizdas į tvenkinėlį ir jį supančius dekoratyvinius augalus. Baltosios salės ir pastato antrame aukšte įrengti miegamieji 50 svečių. Visi kambariai turi tualetus ir dušus.
  Šalia salės įrengtos dvi pirtys.
  Ši sodybos naujokė jau tapo tikru pirtininkų rojumi – čia įrengta ir rusiška garinė, ir turkiška pirtys. Salėje ir miegamuosiuose laukiama iki 20 svečių.

KEMPINGAS IR SVIRNAS

  Kempingo teritoriją su Svirnu ir scena jo viduje itin pamėgo vaikų stovyklų bei įvairiausių renginių organizatoriai, taip pat šią vietą renkasi tiek vestuvininkai, tiek jubiliatai, tiek plenerus rengiantys menininkai, tiek turiningai pastovyklauti norintys studentai. Svirne vietos nepritrūks 200 svečių. Teritorijoje yra lauko virtuvė su erdvia pavėsine, tualetai su dušu, žaidimų aikštelės, vietos palapinėms bei kemperiams. Kempingas su Svirnu skirtas svečiams naudotis nuo gegužės 1-os iki spalio 1-os dienos.
  ESANT DIDESNIAM MIEGAMŲJŲ VIETŲ POREIKIUI NEI NURODYTA PRIE KIEKVIENO PASTATO, YRA GALIMYBĖ DALĮ JŲ SUTEIKTI KITUOSE PASTATUOSE.*

MENIU

  Išsirinkti vaišes Jūsų šventės stalui patyrusios virtuvės šeimininkės pasiūlys iš meniu su daugeliu įvairių patiekalų bei užkandžių. Renginių bei stovyklų metu siūlome individualius pusryčių/pietų/vakarienės meniu. Taip pat galima pramogauti lauke kepant maistą ant grilio.

KAINOS

SALĖS IR VAIŠĖS

  Salių su nakvyne ir maistu kaina asmeniui – nuo 35 iki 90 €, atsižvelgiant į pasirinktą meniu ir kitus individualiai aptariamus pageidavimus.
  Mažiausia kiekvienos salės su nakvyne (be maisto) kaina – 300 €.

PIRTYS

  Iškūrenta maža lietuviška garinė pirtis iki 10 svečių – 100 €.
  Iškūrenta rusiška garinė bei turkiška pirtys viename pastate + nakvynė 20 svečių – 350 €.
  Kubilas su karštu vandeniu – 100 €.

KEMPINGAS

  Palapinei – 10 €
  Automobiliui – 10 €
  Kemperiui – 20 €
  Namelis dviems asmenims parai - 40 €

  Visada galima derėtis!

  Darbo dienomis kainos mažesnės.*
Šaltupis